První česko-rakouská zemědělská výstava - třetí ročník - pozvánka

Vystava-CRVe dnech 5. a 6. října 2012 pořádá naše škola ve spolupráci s rakouskou školou Landwirtschaftliche Fachschule Poysdorf již 3. ročník První česko-rakouské zemědělské výstavy.

Novinkou letošního ročníku bude také účast francouzských hostů a jejich prezentace.

Výstava představí výpěstky polní výroby, ovoce, zeleninu a hrozny vinné révy. Další exponáty budou z  oblastí cukrářské a pekařské výroby, konzervovaných výrobků a produkce vína. Součástí výstavy bude i zemědělská technika.

Naše výstava je od počátku podporována Jihomoravským krajem v rámci programů Do světa a Comenius Regio.

Výstava je mezinárodní, propaguje zemědělskou výrobu v našem regionu, napomáhá jazykovému i odbornému vzdělávání našich žáků i veřejnosti a umožňuje vzájemné poznávání života v sousedních zemích.

Každoročně se výstavy účastnáí aktivně i žáci a učitelé naší školy tím, že prezentují také své vlastní výpěstky a výrobky.

Slavnostní zahájení výstavy se uskuteční 5. 10. 2102 ve 13.00 v budově školy Dvořákova 19.

Všechny návštěvníky srdečně zveme.

Copyright © 2017 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.