Sladké tipy na vánoční hodování

NAŠE RECEPTYDSCF7905

Počátek adventní doby je pro nejednoho z nás velkou výzvou. Přemýšlíme, jak si zkrášlit domov a hlavně jak co nejoriginálnějším darem obdarovat naše blízké a zpříjemnit jim společně strávené chvíle během vánočních svátků, kdy se s příbuznými a známými scházíme u slavnostně založené tabule. Kromě tradičního kapra, který neodmyslitelně patří na štědrovečerní tabuli, si vánoční svátky jen těžko dokážeme představit bez CUKROVÍ.

 

A tak se dozajista v době adventní prolínají v našich domácnostech vůně jehličí s vůní vanilkových rohlíčků, medových perníků a dalších druhů cukroví. Kdo však neví, jaké cukroví upéct, může se nechat inspirovat recepty, které sestavili žáci 1. ročníku oboru Cukrář.

 

                Poděkování za sestavení receptů a celkovou realizaci brožurek s vánočním cukrovím ve školní jídelně patří Mgr. Pavlíně Langmannové, Lence Pikartové, PaedDr. Heleně Klepetkové a především žákům 1. ročníku oboru Cukrář.

Poklidný advent a sladké Vánoce 2017

přeje Mgr. Jindřiška Nevrklová

Podrobnosti
   

Kontakt: Dvořákova 19 - tel.: 515 225 280, 515 248 538   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   
Copyright © 2018 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Vytvořil Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo
DnesDnes433
VčeraVčera651
Tento týdenTento týden2183
Tento měsícTento měsíc10851
CELKEMCELKEM249172