Žáci školy prezentují dovednosti na Salimě

Ve dnech 28. 2. a 1. 3. 2018 budou žáci prezentovat své dovednosti na veletrhu Salima, který se koná na výstavišti v Brně. Předvádění dovedností se uskuteční na stánku Jihomoravského kraje.

Žáci školy oboru Pekař budou předvádět pletení tří druhů vánoček, výrobu velikonočních jidášů, tlačených koláčů, mazanců a tvarování výrobků z kynutého těsta.

Žáci školy oboru Cukrář budou předvádět zdobení perníkových a modelovaných kraslic, modelování vajíček a zdobení perníčků velikonočními motivy.

Součástí prezentace školy budou ukázky hotových pekařských a cukrářských výrobků.

Návštěvníci se mohou také těšit na ochutnávku kvalitních výrobků žáků naší školy

Ing. Josef Brouček ředitel školy Podrobnosti

Copyright © 2018 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.