Přijďte povzbudit naše soutěžící!

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace pořádá ve dnech 19. – 20. září 2018 Krajskou soutěž v orbě žáků středních škol s mezinárodní účastí. Soutěžit budou žáci ze škol podobného typu z Jihomoravského kraje, z kraje Vysočina, Zlínského kraje a dále ze Slovenska a Rakouska.

Nad čtrnáctým ročníkem soutěže převzali záštitu hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek, ministr zemědělství ČR Ing. Miroslav Toman, CSc., a předseda představenstva Regionální agrární komory Ing. Václav Hlaváček, CSc.

Slavnostní zahájení se uskuteční ve čtvrtek 20. září 2018 v 8:30 hodin

na soutěžním pozemku v Mašovicích.

Soutěž se uskutečňuje jako součást činností Centra odborného vzdělávání pro zemědělství, kterým byla naše škola jmenována.

V rámci programu vystoupí finalisté soutěže Československo má talent - skupina Vertigo.sk a k  vidění bude hasičský vyprošťovací tank.

Těším se na Vaši účast.

Ing. Josef Brouček

Znojmo 27. srpna 2018

Copyright © 2018 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.