Velikonoční výstava

Každý z nás již tráví Velikonoce po svém – ať už s pomlázkou v ruce, v kostele či na výletě – všichni v nich vidíme bohatou oslavu jara, probouzejícího se života a energie v přírodě i v nás samotných. A jedinečnou možnost probudit své smysly teď o Velikonocích bude mít znovu každý z nás díky tradiční výstavě, na níž spojila své síly Střední odborná škola na Dvořákově ulici a Jihomoravské muzeum ve Znojmě.

Přednáškový sál Domu umění na Masarykově náměstí rozzáří a provoní výstava výrobků studentů všech oborů školy s jarní tematikou, která bude k navštívení od 26. 3. do 1. 4. každý den od 9:00 až do 17:00. Květinové vazby, věnce, dekorace, mazance, gastronomické speciality i ručně kované výrobky vnesou jaro do duše každého návštěvníka.

Zimu zavřete doma a přijďte se naladit na jarní notu, potěšit své smysly a třeba i načerpat inspiraci pro vlastní výzdobu na příští rok.

Slavnostní zahájení – 27. 3. 2024 ve 14:00 hod.