Domovy mládeže

Domov mládeže – Benjamina Kličky 1

Zajišťuje ubytování a mimoškolní činnost pro žáky středních, středních odborných škol, gymnázií a vyšších odborných škol. Nabízí ubytování ve dvou – čtyřlůžkových pokojích. Cena za ubytování je 700 – 1 200 Kč. K dispozici je internetové připojení.

Součástí ubytování je poskytnutí celodenní stravy ve školní jídelně na ulici Dvořákova.

Žákům je k dispozici: klubovna s televizí, kuchyňka pro ohřev jídel, posilovna, tělocvična  a hřiště s umělým povrchem v areálu školy, zahrada. Zájmová činnost a sportovní činnost je organizována dle zájmu žáků.

Provoz domova mládeže – neděle 17:00 hod. – pátek 15:00 hod.

Informace na telefonním čísle:

vedoucí vychovatelka: 515 224 246 e-mail: zuzana.zarbochova@sos-znojmo.cz

stravování: 515 225 280

Domov mládeže – Dvořákova 19

Domov je umístěn v areálu školy. Zajišťuje ubytování a mimoškolní činnost pro žáky středních, středních odborných škol, gymnázií a a vyšších odborných škol.

Dívčí část domova mládeže nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou. Cena za ubytování je 900 – 1 100 Kč za měsíc.

V chlapecké části domova se nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém a dvou jednolůžkových. Cena za ubytování je od 600 do 700 Kč za měsíc.

K dispozici je internetové připojení.

Součástí domova jsou i 4 samostatné tří- a čtyřlůžkové garsonky s koupelnou a kuchyňkou. Cena činí od 900 do 1 500 Kč. Toto ubytování je vhodné především pro závěrečné ročníky studia, nástavbové studium a VOŠ.

Součástí ubytování je poskytnutí celodenní stravy ve školní jídelně.

Domov mládeže nabízí i možnost ubytování pouze v lichých či sudých týdnech – podle praktického vyučování – za poloviční cenu.

Žákům je k dispozici: klubovna s televizí, kuchyňka pro ohřev a přípravu jídel, posilovna  a tělocvična v areálu školy, hřiště s umělým povrchem, zahradní pergola s posezením. Zájmová činnost a sportovní činnost je organizována dle zájmu žáků.

Provoz domova mládeže – neděle 17:00 hod. – pátek 15:00 hod.

Informace na telefonním čísle: vedoucí vychovatelka: 515 225 280 1

e-mail: zuzana.zarbochova@sos-znojmo.cz