Domovy mládeže

Domov mládeže – Benjamina Kličky 1

Zajišťuje ubytování a mimoškolní činnost pro žáky středních, středních odborných škol, gymnázií a vyšších odborných škol. Nabízí ubytování ve dvou – čtyřlůžkových pokojích. Cena za ubytování je 700 – 1 200 Kč. Součástí ubytování je poskytnutí celodenní stravy ve školní jídelně na ulici Dvořákova.

Žákům je k dispozici: klubovna s televizí, kuchyňka pro ohřev jídel, posilovna, tělocvična  a hřiště s umělým povrchem v areálu školy, zahrada. Zájmová činnost a sportovní činnost je organizována dle zájmu žáků.

Provoz domova mládeže – neděle 17:00 hod. – pátek 15:00 hod.

Informace na telefonním čísle:

vedoucí vychovatelka: 515 224 246 e-mail: alena.vavrouskova@sos-znojmo.cz

stravování: 515 225 280

Domov mládeže – Dvořákova 19

Domov je umístěn v areálu školy. Zajišťuje ubytování a mimoškolní činnost pro žáky středních, středních odborných škol, gymnázií a a vyšších odborných škol. Nabízí ubytování ve dvou – čtyřlůžkových pokojích. Cena za ubytování je 600 – 1 400 Kč. Součástí ubytování je poskytnutí celodenní stravy ve školní jídelně.

Žákům je k dispozici: klubovna s televizí, kuchyňka pro ohřev jídel, posilovna  a tělocvična v areálu školy, hřiště s umělým povrchem, zahradní pergola s posezením. Zájmová činnost a sportovní činnost je organizována dle zájmu žáků.

Provoz domova mládeže – neděle 17:00 hod. – pátek 15:00 hod.

Informace na telefonním čísle: vedoucí vychovatelka: 515 225 280 1

stravování: 515 225 280