Accelium EDU

Naše škola byla jednou z pilotních škol v ČR, která měla možnost využít výukového programu Accelium EDU. Program je založený na logických a strategických digitálních hrách, které podporují rozvoj myšlení, kompetence a emoční inteligenci.

Kurz Pokročilé strategie učení absolvovali žáci 1. ročníku oboru Kuchař – číšník. V jednotlivých 16 lekcích panovala příjemná atmosféra. Žáci spolupracovali se zájmem. Digitální hry doplňovaly tematická videa, pracovní listy, hádanky, výzvy a žáci ani netušili, že se učí. Témata lekcí se velmi dobře promítají do běžného života. Nenásilnou formou byla vhodně aplikována výchova „zdravého“ rozumu v životních situacích.

Hodnocení výukového programu žáky:

• „Spolupracovali jsme všichni jako tým.“
  • „Plánovat si, je užitečné!“
  • „Společně toho zvládneme víc.“
  • „Otevřelo mi to oči na svět.“
  • „Neutíkat před problémy, ale vyřešit je!“
  • „Úžasná grafika her.“
  • „Hry jsou skvělé, procvičí mozek!“

Každá lekce byla v duchu „škola hrou“ a utekla nám velmi rychle. Chválím celý náš tým 1.KC!

Mgr. Ivana Besednjaková