Aktivity naší studentské firmy

Milí studenti,

jsme studentská firma TRIKA, kterou vedeme v rámci předmětu ekonomické praktikum. V tomto předmětu žáci tvoří vlastní firmu, sami si volí předmět podnikání – může to být potravinářství, nebo cokoliv jiného. To vše pod dohledem vyučujícího. Studentská firma vzniká pod záštitou JA Czech, která umožňuje studentům vyzkoušet si podnikání v praxi bez většího rizika ztrát či zadlužení. Konkrétně naše firma se zaměřuje na výrobu designových triček s potiskem nebo vtipného nápisu. Naše trička jsou unisex a jsou určena pro všechny věkové kategorie. Můžete si je vybrat v černé nebo v bílé barvě s různými velikostmi. Cena jednoho trička je 350,- Kč. Těšíme se na vaši objednávku, kterou můžete provést na našem IG: trika_studentskafirma nebo osobně u 4.A.

S pozdravem 4. A