„Bronzová“ Kristýna

Letos se konal již  25. ročník soutěže mladých odborníků v oblasti gastronomie – Gastro Junior 2019 – Bidfood Cup Brno. Tato mezinárodní gastronomická soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové, hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a prezidenta AKC ČR Bc. Miroslava Kubece. Junioři soutěžili  čtyři dny v oborech Kuchař, Cukrář, Barman, Barista, Teatender a Číšník.

Naši školu reprezentovala dne 18.1.2019 žákyně 2. ročníku oboru Kuchař-číšník Kristýna Lukoszová.

Soutěžila s pokrmem Kachní prsa s mrkvovopastiňákovým pyré, holandskou omáčkou a pošírovanou cibulkou a vybojovala pro naši  školu umístění v bronzovém pásmu.

Gratulujeme!