Exkurze do firmy Nevoga

Žáci prvních ročníků oboru Opravář zemědělských strojů měli možnost navštívit firmu Nevoga, která je evropským leadrem ve stavebnictví v odvětví výroby příslušenství do bednění.

O žáky bylo dobře postaráno hned od začátku cesty, kdy pro ně přijel firemní Nevobus a zavezl je tam i zpět. Nejprve je čekala odborná přednáška s interaktivní prezentací nových produktů a potom následovala exkurze po firmě …

Během prohlídky měli možnost nahlédnout do každodenního života moderního podniku a dozvědět se více o procesech výroby, technologiích a výzvách, které tento dynamický sektor přináší. Nejvíce se klukům líbilo v dílnách.

Žáci si z exkurze odnesli mnoho zážitků, ale také inspiraci a motivaci pro svou budoucnost.

Mgr. Ivona Nechvátalová