Naše voňavá škola

Máme voňavou školu. To není nadsázka, ale skutečná realita!

Každý den žáci oboru Cukrář a Pekař provoní školu při pečení čerstvých a nápaditých výrobků, které následně prodávají žáci oboru Prodavač ve výukové prodejně. 8. 3. 2023 prodávali speciální výrobky k příležitosti MDŽ. K prodeji se přidali i žáci oboru Zahradník se svými vypěstovanými hrnkovými květinami. Mezinárodní den žen (ve zkratce MDŽ), připadající každoročně na 8. března, je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. Od roku 1975 je svátek oficiálně uznán Organizací spojených národů a je připomínán jako den mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj. V České republice je svátek od roku 2004 významným dnem.

Přijďte si nakoupit a pochutnat na tradičních výrobcích i exkluzivních novinkách. Už jen samotné linoucí se vůně po chodbách naší školy jsou tou nejlepší reklamou. Při následném pohledu na umělecká díla leckdy přechází zrak. A co teprve chuťové pohárky!

Nakoupit si voňavé, chutné a krásné výrobky mohou žáci, zaměstnanci, ale i široká veřejnost každý den a nemusí to být žádný svátek.

Těšíme se na Vás.

Mgr. Ivana Besednjaková