Policie ČR hledá nové pracovníky

Pokud uvažujete o možné budoucí práci u Policie ČR, možná pro vás budou zajímavé tyto jejich workshopy:

Stačí jen přijít 10.10.2022_ZNOJMO

STAČÍ JEN PŘIJÍT 09.2022

Zveme vaše studenty – letošní maturanty –  k účasti na workshopu ve Znojmě s názvem „Stačí jen přijít“.

Tuto akci pořádáme již tradičně několikrát do roka a jejím smyslem je nabídnout zájemcům o smysluplnou, odpovědnou a stabilní práci možnost vyzkoušet si testy fyzické způsobilosti. Úspěšné splnění testů má platnost jednoho roku a je zohledněno v zahájeném přijímacím řízení k Policii České republiky.

Termíny znojemských workshopů a kontaktní údaje pro registraci jsou součástí přiložených letáků.

Už moc se těšíme na Vaše studenty a studentky při účasti na „ Projektových dnech Policie“ na územním odboru Znojmo.

Bc. Denisa Dohnalová
personalista