Prezentace oborů školy při návštěvě ministra zemědělství Ing. Zdeňka Nekuly

Ministr zemědělství měl v naší škole nabitý program. Po besedě se žáky oboru Agropodnikání se setkal v areálu školního zahradnictví se zástupci všech oborů, ve kterých naši žáci studují, navštívil školní Minifarmu, cukrářské a pekařské dílny a kochal se nádherným výhledem na Znojmo a Hradiště z našich teras.

Foto a informace uvnitř

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Velmi se panu ministrovi líbila naše Minifarma, expozice zemědělské techniky, ve které se vrátil do dětství a k začátkům jeho zájmu o zemědělství. Protože je pan ministr bývalým spolužákem našeho pana ředitele, oba je setkání velmi bavilo 🙂

Setkání bývalých spolužáků

Od každého oboru dostal dárek, který představoval práci našich žáků. Pan ministr byl překvapen rozmanitostí a množstvím aktivit a činností v odborném výcviku.

Speciální dárek připravil učitel odborného výcviku p. Leoš Cejpek – pamětní kovaný klas:

Dárek pro ministra zemědělství od oboru Opravář zemědělských strojů