Prezentiáda 2023

Představit se, zajímavě odprezentovat vybrané téma, zaujmout komisi hodnotitelů a všechny zúčastněné a na závěr svého vystoupení reagovat na dotazy.

Takto proběhlo krajské kolo soutěže Prezentiáda 2023, které se uskutečnilo 22. 3. 2023 na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně….

Jako každoročně se zde porovnávaly prezentační dovednosti žáků v kategorii středních škol. Letošními tématy byly První rande a Na tom se shodneme. Obě témata měla na soutěži zastoupení z naší školy. Soutěžili žáci 1. ročníku oboru Agropodnikání. Návod na první rande vytvořily Nikola Kadrnožková a Nela Zpěváčková, umístily se s ním na pátém místě. Druhý tým ve složení Vojtěch Blahuš a Daniela Řezáčová, který měl v krajském kole pouze poloviční účast, vybojoval díky Vojtovu snažení sedmé místo. Daniela i Vojta se věnují hasičskému sportu a právě svůj vztah k němu vyjádřili ve své soutěžní prezentaci.

Naši účastníci na soutěži získali spoustu nových zkušeností, inspirovali se od ostatních a spokojení se vraceli domů.

Ing. Pavel Vávra