Soutěž o vytvoření chutného a pěkného aspiku

Je to již tradicí, že ve vánočním období žáci třetího ročníku oboru Kuchař-číšník soutěží o vytvoření nejchutnějšího a nejhezčího aspiku.

Vystavené výrobky žáků byly k vidění v respiriu školy, kde mohly být vizuálně hodnocené žáky naší školy, učiteli, zaměstnanci a také hosty, kteří se přišli podívat především na krásné aranžmá žáků jednotlivých oborů naší školy k Vánocům.

Po stránce chuti hodnotili učitelé Mgr. Miroslava Rožnovská, učitelka odborných předmětů a pan učitel odborného výcviku Michal Koch.

Nejchutnější a pěkný aspik se povedl Kristýně Svitákové, která získala v soutěži první místo. Druhé místo získal se svým aspikem Jan Jiráň a třetí místo za kompozici několika aspiků Thi Thanh Thao Nguyen Eva.

Všem výhercům gratuluji a děkuji všem žákům 3. KC za vytvoření příjemné atmosféry před vánočními svátky.

Mgr. Miroslava Rožnovská