Úspěch ve výtvarné soutěži – Klára je třetí!

„Magický les“ je název obrázku žákyně Kláry Bauerové z prvního ročníku oboru Podnikání, který se umístil mezi třemi nejlepšími ve výtvarné soutěži s názvem Les nás baví v kategorii ostatní studenti a dospělí. Tuto soutěž již počtvrté vyhlásily Městské lesy Znojmo ve spolupráci s Městskou knihovnou Znojmo ….Výsledky soutěže s letošním podtitulem „Les krásně hraje, i když je v něm ticho.“ byly vyhlášeny v pátek 19. dubna u příležitosti oslav Dne země v areálu Beach Clubu u Louckého kláštera. Klára se umístila na krásném třetím místě!

Kláře Bauerové gratulujeme!

Všem ostatním žákům – Dominice Benáčkové z 1. NA, Michaele Hrobárové z 1. NB, Adéle Kolštromové z 1. KPE, Kristýně Masárové a Nině Březinové z 2. CP děkujeme za účast.

Mgr. Alena Bachmanová