Úspěšní řešitelé soutěže Mladý zahrádkář

I v letošním roce se žáci naší školy zapojili do soutěže Mladý zahrádkář, která je organizována Českým zahrádkářským svazem. 6 žáků oboru Zahradník a 1 žák oboru Agropodnikání v průběhu 60 minut řešilo otázky z oblasti zahradnictví a poznávání zahradních rostlin na počítači.

Dosažené výsledky nominovaly naše účastníky do celostátního kola, kam postoupilo nejlepších 20 juniorů z celé České republiky. Toto kolo proběhne v červnu 2024 v Brně …
Za kvalitu odpovědí našich žáků mluví celkové umístění – 4.místo Illia Babii, 5. místo Valeria Feicher, 6. místo Vendula Sváčková, 9. místo Adam Čepička, 12. místo Natálie Jelínková, 16. místo Kateřina Štolfová a 18. místo Pavel Plaček.

Děkujeme jim za úspěšnou reprezentaci, chuť a odhodlání a přejeme jim hodně úspěchů v Brně!

Ing. Jiří Valenta, Ing. Marie Eliášková a Ing. Helena Rokoská