Vynikající reprezentace opraváře zemědělských strojů ze Znojma

Žák oboru Opravář zemědělských strojů ze Střední odborné školy Znojmo Dvořákova, příspěvkové organizace Daniel Krejčí opět bodoval. V celostátním kole soutěže odborných dovedností pro žáky oboru Opravář zemědělských strojů, které se konalo 16. dubna v Novém Strašecí, vybojoval pozici na stupních vítězů a  obsadil v silné celorepublikové konkurenci krásné 3. místo. Toto umístění je o to cennější, že tato soutěž je zařazena do prestižních soutěží České ručičky.

Celkem 26 žáků soutěžilo v osmi disciplínách: test z pravidel silničního provozu; test teoretických znalostí z technologie oprav, zemědělských strojů a motorových vozidel; poznávací test; praktické opravy motorových vozidel a zemědělských strojů; strojní obrábění; ruční kování za tepla; ruční zpracování kovů a svařování elektrickým obloukem. Na kvalitní přípravě žáka v jednotlivých soutěžních oblastech se vzájemně podíleli zkušení učitelé odborného výcviku a učitelé odborných předmětů.

Gratulujeme k mimořádnému úspěchu ve všech soutěžních disciplínách a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!