Zabíjačkové speciality ze společné spolupráce oboru Kuchař-číšník a Řezník-uzenář

Na naší  škole probíhají různé projekty. Jedním z nich byl projekt pod názvem I KAP,  kterého se účastnili společně naši žáci a žáci ze základní školy Václavské náměstí. Projekt byl zaměřen na různé činnosti v gastronomii – například grilování, výroba masových rolád, studená kuchyně a příprava ryb a jejich tepelné úpravy …Jako poslední a ukončovací část projektu byla výroba zabíjačkových specialit a studené kuchyně, kdy společně žáci naší školy a základní školy spolupracovali při přípravě a poté své výrobky společně zkonzumovali.

Tento projekt přinesl žákům nové zkušenosti a též se učili i vzájemné spolupráci a slušnosti. Děkujeme též vedení naší školy za možnost pracovat na těchto projektech a těšíme se na nové výzvy, které nás do budoucna čekají a díky těmto projektům také získáváme nové žáky pro naše obory.

Učitelé OV oboru Kuchař-číšník, Pekař, Řezník-uzenář