Žákovský miniprojekt

Žáci oboru Opravář zemědělských strojů se společně s učiteli odborného výcviku zapojili do projektu KaPoDaV- Podpora kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji.

Žáci iniciovali návrh vytvořit venkovní odpočinkové místo na školním pracovišti odborného výcviku Hakenova.  Realizační tým v období listopad 2018 – květen 2019 připravil návrh a postupně provedl realizaci odpočinkového místa.

Žáci v rámci projektu získali nové dovednosti a mohli si vyzkoušet nové metody práce. Vytvořené odpočinkové místo přispívá k zlepšení podmínek na pracovišti odborného výcviku. Realizace žákovského miniprojektu byla finančně podpořena Jihomoravským krajem.