Pomoc jihomoravskému zemědělství

Registrace na brigádu v zemědělství v JMK

Vážená zájemkyně, vážený zájemci o práci v zemědělství, oslovuji Vás ve spolupráci s Regionální agrární komorou Jihomoravského kraje s podnětem pomoci jihomoravskému zemědělství. V resortu chybí pracovníci v souvislosti s dopady situace ve společnosti vlivem probíhající pandemie Covid-19. Vzhledem ke skutečnosti, že provoz škol je v současné době rovněž omezen, dovoluji si přijít s návrhem alternativní možnosti, jak získat pracovní zkušenosti v praxi.

Jednalo by se o formu placené brigády pro Vás – studenty, dle dohody se školou a zemědělskou či zpracovatelskou organizací v regionu. Tuto formu pomoci našemu zemědělství Jihomoravský kraj plně podporuje. Přehled zájemců je členěn dle okresů a potřeb jednotlivých organizací.

V případě Vašeho zájmu vyplňte prosím níže uvedený registrační formulář s uvedením kontaktních údajů za Vaši organizaci. Konkrétní podmínky provozní praxe Vám sdělí jednotlivý žadatel poptávající pracovníky.

S pozdravem,
JUDr. Bohumil Šimek