Seminář pro budoucí podnikatele – „Začínáme s podnikáním“

Dne 22. 3. 2024 se naší školou nesl závan podnikatelského ducha. Pro žáky oboru Podnikání se konala odborná přednáška na téma „Začínáme s podnikáním“.

Škola přivítala paní Mgr. Petru Svedíkovou Vávrovou, místostarostku města Znojma, která studentům představila aktivity Městského úřadu na podporu podnikatelů v regionu a ředitelku Okresní hospodářské komory ve Znojmě, paní Marii Jílkovou, která přiblížila činnost komory a důležitost propojení podnikatelů v regionu.

Dalším bodem setkání byla prezentace Ing. Martina Svobody a Bc. Martina Ševčíka ze společnosti Hattrick Transport. Tito úspěšní podnikatelé sdíleli svůj příběh o tom, jak začínali s podnikáním, jaký byl jejich podnikatelský záměr a jak postupně dosáhli významného úspěchu ve svém oboru. Firma se specializuje na vnitrostátní a mezinárodní dopravu zboží, poskytuje komplexní logistické služby s důrazem na spolehlivost, efektivitu a kvalitu.

Jejich inspirativní příběh žákům ukázal, že cesta k úspěchu není vždy snadná, ale s odhodláním a tvrdou prací je dosažitelná. Odborná přednáška žáky povzbudila k tomu, aby sledovali své podnikatelské sny a aktivně pracovali na jejich naplnění. Děkujeme všem hostům za jejich čas a sdílení jejich znalostí a zkušeností s námi.

Mgr. Ivona Nechvátalová

Pozvánka seminář pro začínající podnikatele 22.3.2024