Exkurze opravářů do cukrovaru

Začátkem dubna se uskutečnila exkurze do společnosti Moravskoslezské cukrovary s.r.o.  Žáci třídy 1. OB se se svými učiteli odborného výcviku vydali vlakem do Hrušovan nad Jevišovkou, kde na ně čekala prohlídka cukrovaru v době, kdy se všechny stroje kontrolují a opravují. Technici firmy měli pro žáky připravená dvě stanoviště, na kterých jim vysvětlili a ukázali, jak to v cukrovaru chodí a co jejich práce obnáší … Žáci se zde setkali s absolventy školy a také se staršími spolužáky, kteří v současné době konají v cukrovaru odbornou praxi. Na závěr prohlídky shlédli výukové video a zasoutěžili si o zajímavé ceny.

Děkujeme zástupcům firmy za příjemně strávený den a těšíme se na další spolupráci.

Bc. Ivona Nechvátalová