Výuka s elektromobilem

Minulý týden měli naši žáci možnost prohlédnout si během výuky elektromobil přímo v areálu školy. Zástupci firmy Libor Suchý – autoprodejna žákům prezentovali dva ze svých nejnovějších modelů, jeden vůz se spalovacím motorem a druhý na elektrický pohon. Žáci zemědělských oborů si mohli automobily nejen prohlédnout, ale dozvěděli se také zajímavé informace o nové éře automobilismu, trendech ve světě motorů a novinkách na trhu s automobily. Kdo z žáků dával dobrý pozor a zapamatoval si nejvíce informací, získal od společnosti drobné upomínkové předměty.

Děkujeme paní Suché a panu Suchému za pěknou aktivitu pro naše žáky a těšíme se za pár dní na exkurzi do sídla jejich firmy v Novém Šaldorfě, kam se vypravíme s prvním ročníkem opravářů.

Bc. Ivona Nechvátalová