Fotografická soutěž

Že máme žáky nadané v odborných dovednostech, víme, že i v technických dovednostech, o tom jsme se přesvědčili v rámci fotografické soutěže, která byla vyhlášena v měsíci říjnu učiteli IKT Pavlem a Světlanou Vávrovými. Na zadané téma „Příroda kolem nás“ se sešlo přes dvacet fotografií přírodních krás od soutěžících žáků. Po hlasování odborné komise z řad pedagogů školy byly vybrány 3 fotografie, které poputují do celostátního kola soutěže Objektiv 22 pořádané Střediskem volného času v Ostravě. O tom, že bylo z čeho vybírat, se můžete přesvědčit v galerii fotografií.

Postupující fotografie:

1.       Kdo tam je (foto s jelenem), autor Zdeněk Vlk ze třídy 2. OZ

2.       Pavoučí krajka (foto s pavučinou), autorka Michaela Ferancová ze třídy 3. A

3.       Zrcadlení lomu (foto s jezerem), autorka Kateřina Herzová ze třídy 2. N

Žákům přejeme hodně štěstí při vyhodnocování výsledků soutěže.

Mgr. Alena Bachmanová

Zdeněk Vlk – 2. OZ