KREATIVNÍ VELIKONOČNÍ BALENÍ

Velikonoce se pro mnohé hospodyňky pojí se starostmi generálního jarního úklidu domácnosti, jak nejlépe pohostit nejen svoji rodinu, ale i koledníky.

Na všechny tyto myšlenky byla jarní výstava s názvem Oslava svátků jara tou pravou a pestrou inspirací.

Žáci oboru Prodavač dostali již tradiční zadání soutěže „velikonočního balení“….

Úkolem bylo zabalit kreativně a nápaditě pomlázku pro chlapce a láhev pro muže.

Žáci splnili úkol zodpovědně a vybrat ty nejlepší bylo obtížné. Vítězové byli všichni! Každá vystavovaná odměna pro koledníky měla svůj příběh, dostatečné množství stráveného času s přípravou, potřebnou trpělivostí i precizností.

Naši prodavači si zaslouží pochvalu, jedničku za splněný úkol a také praktickou odměnu ve formě poukázky do papírnictví Wiki či pevné uzavíratelné desky A4.

Za všechny prodavače přejeme všem krásné jarní dny.

Mgr. Ivana Besednjaková