Maturitní ples

Poslední listopadový pátek se konal v kulturním domě v Novém Šaldorfě maturitní ples žáků čtvrtého ročníku, kteří studují obor Agropodnikání na Střední odborné škole Dvořákova. I přesto, že jich je pouze dvanáct, zvládli si sami uspořádat celý maturitní ples. Večerem je provázel moderátor Petr Zalda společně s kapelou Duo VasrBand …

Na plese nechybělo ani klasické předtančení, šerpování, tombola a především půlnoční překvapení. Ples se nesl v rodinném duchu a všichni si jej velmi chválili a užili.Poslední listopadový pátek se konal v kulturním domě v Novém Šaldorfě maturitní ples žáků čtvrtého ročníku, kteří studují obor Agropodnikání na Střední odborné škole Dvořákova. I přesto, že jich je pouze dvanáct, zvládli si sami uspořádat celý maturitní ples. Večerem je provázel moderátor Petr Zalda společně s kapelou Duo VasrBand. Na plese nechybělo ani klasické předtančení, šerpování, tombola a především půlnoční překvapení. Ples se nesl v rodinném duchu a všichni si jej velmi chválili a užili.

Žáci 4. A