Oslava svátku svatého Valentýna

Kdo by neznal datum 14. února? V tento den se nejen v anglosaských zemích, ale také například u nás slaví svátek lásky. Žáci druhého ročníku oboru Kuchař-číšník si v tento den pro ostatní spolužáky a zaměstnance školy připravili nabídku koktejlů a sypaných čajů. K těmto nápojům si mohl každý zakoupit nádherná srdíčka od našich cukrářů a pekařů, která byla nazdobena a upečena právě pro tuto příležitost.

Obsluha proběhla během dopoledních přestávek a fungovala na výbornou. Budoucí číšníci se museli vypořádat nejen s časovou náročností při přípravě nápojů, ale také s nárazovým náporem zájemců během přestávek. A kolik srdíček a nápojů vlastně zbylo? Můžete hádat!

Velký dík patří všem žákům, kteří se podíleli na samotné přípravě a rovněž i těm, kteří se nechali obsloužit našimi budoucími číšníky. Vždyť zdokonalování se nejen v praxi je vždy namístě.

Za organizační tým Mgr. Rožnovská, Mgr. Nevrklová