Pomáháme rádi

Naše škola se ve dnech 24. 11. 2023 a 1. 12. 2023 zapojila do Podzimní charitativní sbírky, pořádané ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ, Znojmo, Klášterní 2, p. o. a Okresní hospodářskou komorou Znojmo.

Sbírku organizovali žáci 3. ročníku oboru Zahradnické práce pod vedením pedagogů …

Při přebírání a třídění darovaných věcí jsme si společně užili takové malé Vánoce nanečisto. V každé darované krabici, tašce či pytli byly pěkné, zachovalé a praktické věci – oblečení, hračky, plyšáci, sportovní vybavení, nádobí, elektrospotřebiče, dekorativní předměty a jiné.

Měli jsme obrovskou radost ze zájmu žáků, zaměstnanců školy i veřejnosti darovat již nepotřebné věci, které ještě dobře poslouží ostatním.

Jsme moc rádi, že jsme mohli být jedním z partnerů a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Ivana Besednjaková