Ze života školy

Informace ke stravování

Od 24. 5. 2021 se můžou žáci a zaměstnanci školy stravovat ve školní jídelně, stravu je nutno si objednat předem u vedoucí jídelny – e-mailem nebo telefonicky.
Naděžda Jelínková
e-mail: jidelna@sos-znojmo.cz

Informace pro maturanty – testování, rozpis didaktických testů

Milí maturanti,
před konáním didaktických testů jste povinni se testovat v první den konání MZ – v pondělí – 24. 5. 2021 v tělocvičně, v 7. 30 (maturující z matematiky), 13:00 (maturující z anglického jazyka). Dne 25. 5. 2021 se před didaktickými testy z českého jazyka a literatury  již nemusíte znovu testovat. Povinnost testování je jedenkrát  za týden. Je potřeba, abyste dodrželi naplánovaný čas, abyste se stihli včas odebrat do učeben!
Rozmístění do učeben zjistíte na nástěnce u vrátnice (učebny 440, 444 a 448).

Praktické vyučování, testování a skupinové konzultace od 17. 5. 2021

Od 17. 5. 2021 pokračuje osobní účast na praktickém vyučování žáků všech ročníků (odborný výcvik, praxe, praktická cvičení), která je podmíněna povinným testováním jedenkrát v týdnu; toto platí také v případě konání praktické výuky na pracovištích smluvních partnerů. Video a návod k testování najdete v jednom z předchozích příspěvků.

▪ žáci účastnící se vzdělávání jsou oprávnění ubytovat se ve školním domově mládeže
▪ žáci účastnící se vzdělávání jsou oprávnění se stravovat ve školní jídelně – nutno nahlásit předem vedoucí jídelny tel. či e-mailem
▪ žáci jsou povinni nosit ochranné prostředky k zakrytí úst a nosu – respirátor FFP 2
▪ skupinové i individuální konzultace mohou dále probíhat podle plánu
▪ pravidelné testování bude probíhat v tělocvičně nebo na pracovišti Hakenova –  v pondělí, pokud by žák přišel v jiný den, otestuje se v den příchodu do školy

Rozpis testování – Dvořákova a Autoškola
Rozpis testování  – Hakenova

Skupinové konzultace 4. A od 17. 5.
Skupinové konzultace 2. NA od 17. 5.

Rozpis konzultací Cukrář 3. C
Rozpis konzultací Kuchař – číšník 3. KC
Rozpis konzultací Opravář 3. OR
Rozpis konzultací Opravář 3. OZ
Rozpis konzultací Pekař 3. PP
Rozpis konzultací Prodavač 3. PP
Rozpis konzultací Řezník – uzenář 3. OR
Rozpis konzultací Zahradník 3. OZ
Rozpis konzultací Zahradnické práce 3. ZPR

Informace ke stravování

Naděžda Jelínková
e-mail: jidelna@sos-znojmo.cz

Informace pro maturanty – testování, rozpis didaktických testů

Milí maturanti,
Rozmístění do učeben zjistíte na nástěnce u vrátnice (učebny 440, 444 a 448).

Praktické vyučování, testování a skupinové konzultace od 17. 5. 2021

▪ skupinové i individuální konzultace mohou dále probíhat podle plánu

Rozpis testování – Dvořákova a Autoškola
Rozpis testování  – Hakenova

Skupinové konzultace 4. A od 17. 5.
Skupinové konzultace 2. NA od 17. 5.

Rozpis konzultací Cukrář 3. C
Rozpis konzultací Kuchař – číšník 3. KC