Sbírka pro dobrou věc

Ve dnech 3.12. – 12.12.2019 uspořádala naše třída 1. A sbírku pro dobrou věc. V těchto dnech jsme se střídali po dvojicích až čtveřicích se zapečetěnou kasičkou ve vestibulu školy u vrátnice v určený čas. Sbírky jsme se zúčastnili za účelem pomoci klientům Denního stacionáře sv. Damiána.

Při vybírání peněz jsme se zdokonalili v komunikaci, učili jsme se být solidární a ochotní si pomáhat. V pondělí 16.12.2019 jsme kasičku odpečetili spolu s panem Liborem Malafou z Oblastní charity Znojmo, který nás seznámil s veškerou činností této charity. Celkem se vybralo 1202,- Kč, 5 euro a 20 centů. Jsem ráda, že jsme mohli být součástí tohoto projektu, který nám do života mnoho přinesl. Poděkování patří všem, kteří do kasičky přispěli a tento projekt podpořili.

Eliška M., žákyně třídy 1.A