Soutěž v orbě opět startuje!

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace, pořádá dne 4. října 2023 Krajskou soutěž v orbě žáků středních škol. Soutěžit budou žáci ze škol z Jihomoravského a Zlínského kraje, z kraje Vysočina, Slovenska a Dolního Rakouska v kategoriích dívky a chlapci. Celkově nejlepší účastník obdrží navíc pohár ředitele školy.

Nad 19. ročníkem soutěže převzali záštitu hejtman Jihomoravského kraje Mgr. Jan Grolich, předseda představenstva Agrární komory Znojmo Ing. Milan Ptáček a starostka města Znojma Ing. Ivana Solařová.

Slavnostní zahájení se uskuteční ve středu 4. října v 9:30 hodin na soutěžním pozemku v Mašovicích.

Soutěž se uskutečňuje jako součást činností Centra odborného vzdělávání pro zemědělství, kterým je naše škola jmenována. Současně se soutěží v orbě bude probíhat doprovodný program.

Těším se, že přijdete povzbudit soutěžící.

Ing. Libor Pelaj
Znojmo 20. září 2023