„TOP“ absolventi na SOŠ Znojmo, Dvořákova

Shromáždění nejlepších žáků

Ve čtvrtek 26. 6. 2020 proběhlo na naší škole ocenění nejlepších absolventů, kteří u závěrečné zkoušky dosáhli prospěchu s vyznamenáním. Absolventi obdrželi pochvalu ředitele školy a věcnou odměnu.

V letošním roce si tento výsledek zvlášť ceníme, protože příprava byla obtížnější než jindy. I přes ztížené podmínky žáci zvládli samostatné studium a u závěrečných zkoušek prokázali své nabyté znalosti, dovednosti a kompetence k výkonu svého řemesla. Opět se potvrdilo známé pravidlo “štěstí přeje připraveným“ a distanční způsob výuky s následnou prezenční výukou, která umožnila žákům zkonzultovat individuální znalosti a dovednosti, přinesl úspěch těm nejlepším.

Můžeme se tak těšit z vynikajících výsledků 16 nejlepších absolventů – 1 cukrářky, 7 kuchařů – číšníků, 4 opravářů zemědělských strojů, 1 zahradnice, 2 pekařů a 1 prodavačky.

Děkujeme jim za jejich předvedené výkony a přejeme dobré pracovní uplatnění!

Jedna z oceněných žákyň oboru Kuchař-číšník
Jedna z oceněných žákyň z oboru Zahradník