ŽÁCI SOŠ DVOŘÁKOVA ZÍSKALI V PRAZE NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ

V sobotu 26. 11. 2022 si jelo 11 žáků SOŠ Dvořákova do Prahy pro ocenění – 8 z nich bylo na základě mimořádných studijních výsledků během studia a u závěrečných zkoušek nominováno učiteli školy na ocenění „Nejlepší absolvent za rok 2022“ a 3 žáci obsadili v měřítku celé České republiky medailové pozice v soutěži „Nejlepší samostatná odborná práce“. Tuto soutěž vyhlašuje Hospodářská komora ČR a CZV V-Cermat.

Titulem „Nejlepší absolvent za rok 2022“ se tak mohou pochlubit absolventi oboru Kuchař-číšník Tadeáš Kalabis, Michaela Mazálková, Zdeněk Hobza, Tony Nguen, Denisa Urbánková, Kateřina Svobodová, Alena Tesařová a Matěj Dušek.

Matěj Dušek dále získal 1. místo za nejlepší samostatnou práci s tématem „Slavnostní hostina na počest úspěšného složení maturitní zkoušky. Kateřina Svobodová ve stejné kategorii obsadila 3. místo s kuchařským zpracováním tématu „Křest knihy“. Dlouhodobé úspěchy v obsazování prvních příček mají také žáci oboru Cukrář. Letos si jela pro 1. místo za nejlepší samostatnou odbornou práci „Květinový dort“ Zuzana Dvořáková.

V naší škole jsme pyšní na své skvělé žáky, absolventy. Dlouhodobá vysoká úroveň jejich přípravy se projevuje nejen u závěrečných zkoušek, ale především v jejich úspěšném profesním a osobním životě.

Gratulujeme!!!!

Děkujeme také pedagogickým pracovníkům, kteří se na tomto vynikajícím výsledku podíleli:

vedoucí samostatné odborné práce oboru Cukrář Ing. Věra Brančová a vyučující odborného výcviku

vedoucí samostatné odborné práce oboru Kuchař – číšník Mgr. Miroslava Rožnovská a vyučující odborného výcviku

třídní učitelé oboru Kuchař – číšník Mgr. Eva Ryšková a Ing. Světlana Vávrová