Ze života školy

Jubilejní 25. ročník Burzy středních škol ve Znojmě!

Tak jsme se konečně dočkali! Po 2 leté pauze spojené s Covid 19 se sešli zástupci středních škol se svými budoucími žáky a jejich učiteli ze základních škol.
4. listopadu 2022 se na Střední odborné škole Znojmo ve Dvořákově ulici uskutečnil 25. ročník Burzy středních škol.

Fotografická soutěž

Že máme žáky nadané v odborných dovednostech, víme, že i v technických dovednostech, o tom jsme se přesvědčili v rámci fotografické soutěže, která byla vyhlášena v měsíci říjnu učiteli IKT Pavlem a Světlanou Vávrovými. Na zadané téma „Příroda kolem nás“ se sešlo přes dvacet fotografií přírodních krás od soutěžících žáků.

Příprava rautu

Naše škola často připravuje občerstvení pro významné akce ve Znojmě i v jiných místech v Jihomoravském kraji.
„Během naší  výuky oboru Kuchař-číšník  plníme přání zákazníků a jejich speciální požadavky při sestavování rautu a tím zvyšujeme vědomosti a zkušenosti našich žáků a snažíme se je připravit na jejich budoucí práci v daném oboru. A dnes je to menší ukázka z 1. ročníku.“

Michal Koch, učitel odborného výcviku

Pochvaly ředitele školy

Ředitel školy, Ing. Libor Pelaj, předal žákům pochvalu ředitele školy za aktivní přístup k přípravě Znojemské zemědělské výstavy a poděkoval jim za jejich práci pro školu.

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Jubilejní 25. ročník Burzy středních škol ve Znojmě!

Fotografická soutěž

Příprava rautu