Ze života školy

Grüß Gott! Bonjour! Dobrý den!

Uplynulý týden se šest studentů SOŠ Znojmo, Dvořákova, vrátilo z pracovní stáže, kterou vykonávali v rámci programu Erasmus+ v blízkosti rakouského města Steyr. Účastníci této prestižní stáže pracovali dva týdny na místních farmách, kde byli rovněž ubytováni a mohli tak vnímat běžný chod rakouské domácnosti se všemi zvyklostmi, jako je například večeře podávaná na prkýnku nebo velkolepá oslava jubilea jednoho z farmářů, která čítala na tři sta hostů.

Vendula Sváčková reprezentovala Znojmo

Vendula  reprezentovala Znojmo v zemském kole Floristické soutěže Českého zahrádkářského svazu.
Necelý měsíc po územním kole floristické soutěže konané na naší škole ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem se 2. června 2022 v Prostějově sešli vítězové těchto kol z celé Moravy, aby změřili své dovednosti a kreativní schopnosti ve vazbě a aranžování květin.

Grüß Gott! Bonjour! Dobrý den!

Vendula Sváčková reprezentovala Znojmo