Tiskové zprávy

Soutěž v orbě opět startuje!

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace, pořádá dne 4. října 2023 Krajskou soutěž v orbě žáků středních škol. Soutěžit budou žáci ze škol z Jihomoravského a Zlínského kraje, z kraje Vysočina, Slovenska a Dolního Rakouska v kategoriích dívky a chlapci. Celkově nejlepší účastník obdrží navíc pohár ředitele školy.

VÍCE »

Střední odborná škola opět vystavuje

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace pořádá ve dnech 13. až 15. září 2023 Znojemskou zemědělskou výstavu na téma „Zemědělec nikdy nespí – jíst se musí celý rok“.

VÍCE »

Na naši soutěž v orbě přijede ministr zemědělství ČR!

Jak  již mnozí víte, dne 22. 9. 2022 se koná Krajská soutěž v orbě, kterou naše škola už 18 let pořádá. Tuto příležitost si nenechá ujít ani ministr zemědělství České republiky Ing. Zdeněk Nekula. Nejprve si popovídá ve škole s našimi žáky z oboru Agropodnikání, poté samozřejmě přijede pozdravit soutěžící a hosty na soutěž do Mašovic.
Pro pana ministra máme připravený dárek pro připomínku na naši školu. Jaký dárek to ale je, to vám prozradíme, až ho panu ministrovi osobně předáme 🙂
 
PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

VÍCE »