Přijďte povzbudit naše soutěžící!

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace pořádá ve dnech 18. – 19. září 2019 Krajskou soutěž v orbě žáků středních škol s mezinárodní účastí. Soutěžit budou žáci ze škol podobného typu z Jihomoravského kraje, z kraje Vysočina, Zlínského kraje a dále ze Slovenska, Maďarska, Polska a Rakouska.

První česko-rakouská zemědělská výstava

Střední odborná škola Dvořákova opět vystavuje

Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace pořádá ve spolupráci s Moravskoslezskými cukrovary, a.s. ve dnech 19. až 21. září 2019 desátý ročník První česko-rakouské zemědělské výstavy.

Zemědělští opraváři budou soutěžit

Dne 26. března 2019 od 8 hodin se uskuteční krajská soutěž Zemědělský opravář.

Soutěž pořádáme jako součást činností Centra odborného vzdělávání pro zemědělství a uskutečňuje se pod záštitou ředitelky Okresní hospodářské komory Znojmo Marie Jílkové a předsedy představenstva Agrární komory Znojmo Ing. Milana Ptáčka.

Přijďte povzbudit naše soutěžící!

První česko-rakouská zemědělská výstava

Střední odborná škola Dvořákova opět vystavuje

Zemědělští opraváři budou soutěžit

Dne 26. března 2019 od 8 hodin se uskuteční krajská soutěž Zemědělský opravář.