Ze života školy

Prodej zeleninové sadby a květin

Datum zahájení: od 14. dubna 2020
Doba prodeje: 8:00 – 11:00 hod.
Místo prodeje: školní dvůr, vchod zadními vraty (kolem CHKO)
Prosím dodržujte nezbytná hygienická opatření: roušky, rukavice, rozestup 2m

Aktivně se podílíme na boji s Covid-19

Naše škola je vybavena 3D tiskárnou, a proto jsme neváhali a začali spolupracovat s Jihomoravským krajem.
Od začátku dubna jsme rozjeli tisk komponentů ochranných štítů a v podstatě non stop tiskneme. Poptávka po štítech je obrovská, dodávat budeme zdravotníkům, vojákům, zaměstnancům naší školy a samozřejmě rádi vytiskneme těm, kteří budou potřebovat.

Stanovení termínů konání maturitních zkoušek ve šk. roce 2019/20

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN se s platností od 11. 3. 2020 ruší výuka a činnost školských zařízení do odvolání. Termíny konání maturitních zkoušek budou nově stanoveny MŠMT ČR.
O tom, jak mohou žáci  při své přípravě na maturitní zkoušku z domova využít webové stránky Cermatu, se lze dočíst zde.
Aktuální informace k maturitním zkouškám: https://maturita.cermat.cz/

Samostudium pro žáky během zrušené výuky

Vzhledem ke zrušené osobní výuce ve škole upozorňujeme žáky, že ve školním e-learningu a v Bakalářích budou mít postupně svými učiteli vkládány výukové materiály (texty, pracovní listy, prezentace, domácí úkoly), které je potřeba studovat a plnit. Je možné si je stáhnout, vytisknout, udělat si zápisky do sešitu, pracovat s nimi. Domácí příprava bude průběžně kontrolována a ověřena po nástupu do školy. Se všemi učiteli je možné konzultovat dotazy prostřednictvím školních e-mailových adres (e-maily jsou uvedeny na www stránkách). Domácí příprava formou samostudia je povinností každého žáka!
PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Prodej zeleninové sadby a květin

Datum zahájení: od 14. dubna 2020
Doba prodeje: 8:00 – 11:00 hod.
Místo prodeje: školní dvůr, vchod zadními vraty (kolem CHKO)
Prosím dodržujte nezbytná hygienická opatření: roušky, rukavice, rozestup 2m

Aktivně se podílíme na boji s Covid-19