Ze života školy

Mimořádné opatření

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN se s platností od 11. 3. 2020 ruší výuka a činnost školských zařízení do odvolání.
Studijní materiály na dobu samostudia pro žáky budou umístěné ve školním e-learningu a v systému Bakaláři.
Stravování žáků ve školní jídelně bude automaticky odhlášeno.
Pro cizí strávníky funguje školní jídelna v normálním provozu.
Mimořádné opatření – uzavření základních, středních a vysokých škol od 11. 3. 2020

Pokyny proti rozšiřování koronaviru

V souvislosti s pokyny Ministerstva zdravotnictví ČR k zabránění šíření nákazy koronaviru vydává škola následující pokyny, jak chránit sebe i ostatní:
– vyhýbat se styku se zjevně nemocnými lidmi;
– omezit cestování do zahraničí a setkávání s lidmi;
– vyhýbat se velkým kolektivním akcím a shromážděním, nákupním centrům;

Oslava svátku svatého Valentýna

Kdo by neznal datum 14. února? V tento den se nejen v anglosaských zemích, ale také například u nás slaví svátek lásky. Žáci druhého ročníku oboru Kuchař-číšník si v tento den pro ostatní spolužáky a zaměstnance školy připravili nabídku koktejlů a sypaných čajů.

Vynikající úspěch v soutěži ENERSOL

Studentka Střední odborné školy Znojmo, Dvořákova, Nella Homolová získala dne 25. února 2020 v Brně 2. místo v krajském kole soutěže ENERSOL 2020. Soutěže se zúčastnili žáci řady odborných škol našeho kraje.

Mimořádné opatření

Stravování žáků ve školní jídelně bude automaticky odhlášeno.
Pro cizí strávníky funguje školní jídelna v normálním provozu.

Pokyny proti rozšiřování koronaviru

– vyhýbat se styku se zjevně nemocnými lidmi;