Ze života školy

Ročníkové práce žáků oboru Zahradník na Dvořákové

Dne 30. 5. 2022, poslední den před závěrečnými zkouškami žáků 3. ročníku, se chlapci a děvčata oboru zahradník zapojili do realizace tradiční výstavy ročníkových prací. Tato výstava dokumentuje rozvoj dovedností žáků jednotlivých ročníků ve vazačských a aranžérských činnostech a je zároveň vizitkou náplně floristické zahradnické práce.

Vítěz Olympiády v anglickém jazyce

Olympiáda v jazyce anglickém

V březnu se uskutečnilo školní kolo Olympiády v jazyce anglickém. Zúčastnilo se celkem 34 žáků školy. Nejlepším žákem s nejvyšším počtem bodů se stal Tomáš Velčický ze třídy 1. OZ.
BLAHOPŘEJEME!
Mgr. Lucie Ziková