Ze života školy

Vánoční soutěž o nejlepší aspik

Tak jako každoročně se ve vánočním období žáci třetích ročníků oboru Kuchař-číšník utkali ve výrobě nejchutnějších a nejhezčích aspiků. Výstavky žáků jednotlivých tříd byly k vidění v respiriu školy, kde jejich výrobky vizuálně hodnotili žáci školy, učitelé, zaměstnanci a po stránce chuti učitelé Mgr. Miroslava Rožnovská, učitelka odborných předmětů a pan učitel Michal Koch, učitel odborného výcviku.
Jak dopadly jednotlivé třídy?

Vánoční soutěž o nejlepší aspik

Jak dopadly jednotlivé třídy?