Ze života školy

Třídní schůzky 18. 11. 2021

Vážení rodiče,

z důvodu zhoršené epidemiologické situace se budou třídní schůzky konat on-line.
Všichni žáci mají vytvořeny školní e-mailové adresy, na které jim přijde odkaz na schůzku v aplikaci Microsoft Teams.
Třídní učitelé se svými žáky ověří funkčnost adres žáků. Proškolení pro práci v Microsoft Teams proběhlo v hodinách předmětu informační a komunikační technologie.
Termín schůzek: 18. 11. 20021 v 17:00 hod.

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Adaptační kurz 1. A

V pátek 22. 10. 2021 jsme s prvním ročníkem oboru Agropodnikání absolvovali naučnou vycházku Národním parkem Podyjí, a to v rámci adaptačního kurzu, který následně pokračoval ve dnech 25. a  26. 10. 2021 ve středisku enviromentální výchovy k ochraně přírody a trvale udržitelnému způsobu života. Toto zařízení se nachází v kraji Vysočina v obci Zašovice, kde je provozována ekologická farma.

Zrušení Prezentace středních škol

Z důvodu zhoršené epidemiologické situace je Prezentace středních škol, plánovaná na 5. 11. 2021, zrušena.

Zájemci o studium na naší škole si mohou telefonicky domluvit individuální návštěvu školy na tel. číslech: 515 248 539 – Ing. Josef Brouček, ředitel školy nebo 515 261 324 – zástupkyně ředitele PaedDr. Klepetková a Ing. Rokoská. Naplánujeme vám konzultaci s učiteli teorie i odborného výcviku vybraného oboru, budete moci navštívit i dílny pro praktické vyučování.
Těšíme se na vás.

Kapr ve cvičné kuchyni

Předmětem výuky žáků oboru Kuchař – číšník byla příprava kapra.
Před samotnou přípravou pokrmu byli žáci seznámeni s nezbytnou teorií, která spočívala v praktických radách při přípravě sladkovodních ryb (např. že rybu zbavujeme šupin směrem od ocasu k hlavě nebo jak správně rybu vykuchat či vykostit).

Třídní schůzky 18. 11. 2021

Vážení rodiče,

Termín schůzek: 18. 11. 20021 v 17:00 hod.

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Adaptační kurz 1. A

Zrušení Prezentace středních škol

Těšíme se na vás.

Kapr ve cvičné kuchyni

Předmětem výuky žáků oboru Kuchař – číšník byla příprava kapra.