Ze života školy
Raut

Netradiční raut

Rauty představují ve způsobech občerstvení spíše jeho volnější variantu. Mohou se lišit různou úrovní a více či méně slavnostním pojetím.
Možnost vyzkoušet si přípravu rautu z jehněčího masa dostali žáci třetího ročníku oboru Kuchař – číšník pod vedením svého učitele odborného výcviku.

Navštívili jsme arboretum v barevném podzimním hávu

Orchideje a tilandsie – dva rody krásných a  vzácných  epifytních rostlin.  Seznámit se s jejich
rozmnožováním , křížením a pěstováním bylo cílem odborné exkurze, která se  uskutečnila  dne
18.10.2021. Zúčastnili se jí žáci naší školy, kteří studují obor Zahradník a Zahradnické práce.

Školní vinobraní

Sklizeň hroznů patří v naší škole již po dlouhá léta k tradici. Mezi nejpříjemnější činnosti, patří právě sklizeň a vinobraní hrající barvami podzimu.
O naše vinice v Leskách a na terasách školy se celoročně starají naši žáci oborů Agropodnikání, Zahradník a Zahradnické práce společně se svými vyučujícími. Počínaje střihem révy vinné, ošetřováním během vegetace až po její sklizeň.

iKAP – chemické pokusy

Dne 18. 10. 2021 se na naší škole uskutečnila podaktivita Pokusy a rozbory v chemické laboratoři, a to v rámci projektu iKAP II. Do aktivity se zapojili žáci partnerské školy SOŠ a SOU Vyškov.
Více naleznete ve fotogalerii s popisky činností.

Raut

Netradiční raut

Navštívili jsme arboretum v barevném podzimním hávu

Školní vinobraní

iKAP – chemické pokusy

Více naleznete ve fotogalerii s popisky činností.