Ze života školy

Příprava na Krajskou soutěž v orbě

Štěstí přeje připraveným!
Proto připravujeme na soutěž v orbě nejen žáky, ale i jejich soutěžní traktory a příslušenství.
Podívejte se v příspěvku na fotografie.

Začínáme ….

Žáci prvního ročníku oboru Kuchař-číšník  v rámci odborného výcviku dnes připravili těstovinový salát a upekli domácí housky – dobrou chuť !

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Jak jsme zahájili letošní školní rok ….

Po dlouhé covidové době, která znemožňovala osobní setkání, jsme letos znovu mohli slavnostně zahájit školní rok společně, na našem školním dvoře s jedinečným výhledem na Znojmo.
Prohlédněte si fotografie, určitě budete rádi, pokud se v tom množství žáků najdete 🙂

Příprava na Krajskou soutěž v orbě

Štěstí přeje připraveným!
Podívejte se v příspěvku na fotografie.

Začínáme ….

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Jak jsme zahájili letošní školní rok ….